Nart-Lift Engelli ve Yaşlı Asansörleri olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz Havuz Asansörleri villalarınızda, sitelerinizde, otellerinizde portatif olarak kullanabilirsiniz. Su ile çalışan paslanmaz çelikten imal edilen havuz asansörlerimizi siparişinizle birlikte hemen teslim alabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine hızlı kargo ile gönderilen havuz asansörlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Engelliler için tasarlanmış Havuz Asansörü

Engelli turiziminin tüm dünyada 26.000.000 $ bir bütçeye sahip olduğunu ve ülkemizin bu pazarın sadece % 3 ‘lük bir bölümüne hitap ettiğini biliyor musunuz? Üstelik engelli vatandaşlar diğer müşterilere oranla daha fazla konaklayıp daha fazla harcama yaptıkları halde.

Otellerinizin yada apartlarınız tüm alanlarının engelsiz olması için havuzlarınızında engelsiz olması gerekmektedir. Engelli vatandaşlar otel resimlerimlerinde yada tanıtım sayfalarınızda mutlaka havuzlara dikkat eder, hem farkındalık yaratmak hem de sosyal bir sorumluluğuzu yerine getirmek için her havuza engelli ve yaşlılar için tasarlanmış havuz asansörü eklemenizin getirisinide en kısa sürede alırsınız.

Yaz sezonu boyunca açık havuzlarınızda ve her zaman için kapalı havuzlarınızda sizin için ve müşterileriniz için havuz engellerini havuz asansörü sayesinde ortadan kaldırabilir ve işiniz bittiğinde deponuza kaldırıp muhafaza edebilirsiniz.Su ile çalışan ve paslanmaz özelliğe sahip havuz asansörlerimiz için bizi mutlaka arayınız.

5 yıl garantili Havuz Asansörü
Kapasite: 200 kg – 250 kg ve 300 kg

Teknik Özellikleri:
– Su ile çalışır. Şebeke suyu ile 4-6 bar su basıncı yeter.
– Paslanmaz özelliği ile sağlıklıdır.
– Kimseye ihtiyaç duymadan tek başınıza kullanabilirsiniz.
– Otomatik olarak döner ve suyu inip sizi havuz içine yada dışına taşır.
– Enerjisini sadece sudan alır ve basınçla çalışır, elektrik,pil yada akü gerekmez.
– Portatiftir

Havuz Asansörü bulunan tesisleri mutlaka sorunuz.