Geçen yüzyıl boyunca, firmamız su kimyasalları işine başladığı günden bugüne, kendisini sürekli olarak geliştirmiş, su kimyasalları ve proses kimyasallarında dünyada lider olarak çalışmalarına devam etmiştir.

Bu gelişim süresince, farklı logolara ve isimlere sahip olan firmamızı siz müşterilerimiz, yıllardır, kısaca NALCO olarak tanıdınız ve çağırdınız. Yine sizlerden aldığımız güven ve destek ile de en büyük amacımız, daha nice senelere Türk Sanayisine yani sizlere hizmet etmeyi sürdürmektir.

Nalco dünyada 10.000 çalışanı ile 130 farklı ülkedeki 60.000'in üzerinde müşterisine su şartlandırma ve proses kimyasallarında çözümler sunmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz bu çözümlerle, onların toplam operasyonel maliyetlerinin azalmasını, yatırımlarının korunmasını, sistem verimliliklerinin artmasının, çevre, sağlık ve emniyet risklerinin minimize olmasını sağlıyoruz.

Nalco olarak bizler elektronik, gıda otomotiv, aerospace, medium ve light üretim prosesleri, madencilik, kağıt kimya, petrol, çelik, elektrik üretimi, metal yüzey işlemleri, yönetim binaları, oteller, belediyelere ve üniversitelere hizmet veriyoruz.

Misyonumuz müşterilerimize değer yaratmaktır. Bu da müşterilerimize özel, yenilikçi, farklı çözümler sunarak, ticari, teknik ve çevresel açıdan faydalar katmaktır. 75 yıldan uzun bir süredir firmamız; benzersiz su şartlandırma ve proses kimyasallarına sahiptir. Kendini işine adamış uzman kadrosu ile de sektörde tüm dünyaya öncülük etmektedir.